Vždycky bolo mojim snom vytvoriť produkt, ktorý by moje, rovnako ako aj ostané deti milovali.....

Strávila som pomerne dlhú dobu nad premýšľaním „tej“ správnej veci.
Vzhľadom k tomu, že doba, ktorú som zostala doma s deťmi bola dlhá, rozhodla som sa pre design školu, a tým nakopnúť proces mojich myšlienok.... Prvá idea, ktorá ma nepopustila, a z ktorej som bola úplne nadšená, bolo týpí pre deti.
Fascinovalo ma svojou jednoduchosťou a roztomilým designom. Deti si ho zamilovali a tam začal môj príbeh. Od tej doby ponúkam ručne vyrábané stany, navrhované mnou pre deti s láskou a vášňou. Úžasné na nich je, že ich môžete použiť ako do interiéru, tak aj v lete do exteriéru a ich malá skladovateľnosť a ľahká manipulácia je ďalšou výhodou produktu, ktorý milujem.
Verím, že si ho vy a vaše deti zamilujete rovnako. Viem, že som teraz len na začiatku svojej práce, takže určite sa môžete neskôr tešiť na moje nové produkty.

 

 

 

Predstavte si, ako sa schováte pred stádom bizónov v izbe hneď vedľa vašej postele ...

Každý by mal mať miesto, kde sa naučí tvoriť – to je hlavnou myšlienkou spoločnosti Elen living.

Naše týpi poskytujú priestory, ktoré živia kreativitu detí a umožňujú ich fantázii kvitnúť. Tešia veľké aj malé deti – tam si môžu vytvoriť svoj vlastný svet. Prvé týpi bolo navrhnuté tak, aby pre naše dve deti v ich izbe vytvorilo druhotné prostredie - deti sa vždy snažili nájsť si útočisko, akési miesto, kde by mohli rozvíjať svoje nápady, myšlienky a šepkať si svoje tajomstvá. Miesto pre ich kamarátov, kde by sa mohli spoločne podeliť o príbehy, či stráviť lenivé odpoludnie plné chichútania a odpočinku.

Toto tajné miesto, ktoré týpi poskytuje, sa dá vytvoriť v akomkoľvek prostredí – v malých i veľkých, detských aj obývacích izbách, skrátka v každom priestore Vašeho bytu, alebo domu. Verím, že si vyberiete z našej ponuky také, ktoré bude najviac lahodiť duši Vašich deti.

Som tu pre všetkých, čo milujú svoj priestor!

 Natália